Astroloji Nedir ? Astroloji, gezegen veyıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır diyebiliriz. insanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji, bilimlerin en eskisidir.Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şansl zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Sonuçta nasıl hareket edeceğiniz, neler yapacağınız hepsi sizin iradeniz içindedir. Gezegenlerin iyi açılar yaptığı şanslı dönemlerde, hiçbir şey yapmadan oturursanız bu fırsatları kaçırabilirsiniz. Aynı şekilde gezegenlerin zorlayıcı etkiler yaptığı dönemlerde gerekli gayret ve azmi gösterirseniz tüm zorlukları aşabilir, farkında bile olmadığınız içinizdeki gücü ortaya çıkarabilirsiniz

Dünya varolduğundan beri insanın doğaya karşı verdiği "varoluş" savaşında kullandığı en etkili araçlardan bir tanesi de Astroloji'dir. Astroloji ilk insanın, genelde gökyüzünden gelen doğal afetleri kontrol etme çabası sonucunda ortaya çıkması olan, bugün artık bilimsel değeri olmadığına inanılan bir "bilim"dir.

Astroloji'nin temelinde sembollerle akıl yürütme ve tğmevarım bulunur. Diğer pek çok bilim dalıyla bağlantısı olan Astroloji sayesinde, doğum haritasının yorumlanmasıyla insanın kişiliği, hayatı, keşfedilmemiş potansiyelleri, kökleşmiş alışkanlıkları, fiziksel problemleri, yetenekleri ve ilerleyen zamanlardaki dinamizmi çok rahat tespit edilebilir.

Sizler için sitemizde diğer pek çoklarının aksine, münkün olan en kapsamlı çalışmalar derlenmiştir. Uzun bir deneyim sürecinin ve geniş bir kaynakçanın katkılarıyla hazırlanan "Astroloji Yazgları" kendinizi tanımanızda, bazı yanlarınızı geliştirmenizde, zayıflıkların üstesinden gelmenizde, daha tatminkar ilişkiler kurmanızda ve ilerletmenizde size yardımcı olacaktır.

Astroloji hakkında en son konular;
BurCkolik- Kova, Yükselen Burç ve Hesaplanması, Burcunuza göre nasıl beslenilir, Burçların genel yetenekleri, Astroloji Doğum Haritası,


Chat - Sohbet - chat sitesi - sohbet sitesi - oyunlar - blog - astroloji- mirc

site haritası, sitemap

hi