Sohbet Giriş

Sunucu Kuralları

ChatAsk.net sitesi sahip olduğu tüm imkânları, üyeleri ile paylaşmakta ve kaliteli bir sohbet deneyimi yaşatmak istemektedir. Bu nedenle site yönetimi, üyeleri için bazı kurallar belirlemektedir. Bu kurallar, üyelerin birbirleri ile iletişimini kolaylaştırmak, kaliteli bir sohbet sitesi deneyimi yaşatmak ve saygı çerçevesi içerisinde iletişim sağlamak için konulmaktadır. ChatAsk.net sitesi yönetimi, sizlere daha iyi hizmet sunmak adına, siz değerli üyelerimizden bu kurallara uymanızı içtenlikle istemektedir.

● Site üyelerine karşı ırk, din, dil veya etnik köken konularında hakaret, küfür veya saygısızlık içeren ifadelerin kullanılması yasaktır.

● Sohbet sitesinde farklı kurum, kuruluş veya firmaların reklamlarının yapılması, bu işlemden ücret sağlanması veya propaganda yapılması kesinlikle yasaktır. Reklam sloganı kullanan ve reklam yapma amaçlı işlem yapan kişiler siteden kalıcı olarak uzaklaştırılarak, siteye erişimi kaldırılacaktır.

● Türkiye Cumhuriyeti değerlerine hakaret, küfür ve ırkçı söylem içeren cümleler kuran üyeler siteden uzaklaştırılarak haklarında yasal işlem başlatılacaktır. Bayrak, İstiklal Marşı, Atatürk ve tüm devlet büyüklerinin site içerisinde hakaret veya kötü sözlere maruz kalması site yönetimi tarafından hoş karşılanmamakta ve hemen bu kişi hakkında işlem yapılmaktadır.

● Site üyelerinin birbirleri ile konuşması adına pek çok imkan sunulmaktadır. Bu imkanlar siz değerli üyelerimizin rahat bir nefes alması ve hoş vakit geçirmeniz adına sizlere verilmektedir. Bu imkanları, karşıdaki kişiye hakaret, saygısız ifadeler kullanan kişilerin suistimal etmesi site tarafından hoş karşılanmayacaktır.

● Siteye kayıt olmak için gereken kullanıcı adınızın özgün olması, farklı firma ve kurumları temsil etmemesi gerekmektedir. Taklit olan kullanıcı isimleri sitemiz tarafından kabul edilmemektedir.

● ChatAsk.net sitesi, üyelerin gizliliğine son derece önem veren ve bu konuda hassasiyet gösteren bir sitedir. Bu nedenle iki kişi arasındaki tüm konuşmalar üçüncü taraf şahıslar ile paylaşılmamalıdır. Site üyelerini rahatsız edebilecek bu durum ile karşı karşıya kalınması halinde, bu kurala uymayan kişiler siteden kalıcı olarak uzaklaştırılacaktır. Bu kişilerin farklı kullanıcı adı kullanarak siteye yeniden kayıt olmasının önüne geçilecektir.

● Sohbet sitemiz üyelerine ücretsiz bir kullanım imkanı sunmaktadır. Bu nedenle sizden hiçbir ücret talebinde bulunulmamaktadır. Sizden ücret isteyen kişileri site yönetimine bildirebilirsiniz.

Sohbetin En Güzel Ortamı.